Jachty

Przedstawiamy najnowszy produkt Biomex Power Cleaner (koncentrat),który służy do mycia, czyszczenia i odtłuszczania. Biomex Power Cleaner został oparty na najnowszych technologiach w chemii alkalicznej. W przeciwieństwie do konwencjonalnych detergentów jest niezwykle skuteczny. Odtłuszcza wszystkie powierzchnie, nie powodując uszkodzeń ani korozji i nadal jest w 100% biodegradowalny. ( PH 12,6)

Biomex Power Cleaner to uniwersalny produkt – jego skuteczność i możliwości zastosowania zależą od stężenia, czasu działania i technik czyszczenia. Jest bezpieczny dla środowiska i może być stosowany do mycia i odtłuszczania wszystkich powierzchni. Jego superaktywna formuła gwarantuje optymalne głębokie czyszczenie zarówno powierzchni polerowanych jak i strukturalnych.

Biomex Power Cleaner jest środkiem dedykowanym do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni w przyczepach kempingowych, jachtach , skuterach wodnych, kamperach, zabawkach wodnych z tworzyw i materiału.

Posiada atest PZH nr.B-BŻ 6071-0007/2018/A 

  • Biomex Power Cleaner może być stosowany w każdej technologii mycia: pranie ręczne i mechaniczne, myjki ciśnieniowe.
  • 20% -10% stężenie koncentratu w wodzie: przy dużym zabrudzeniu; ( mycie zewnętrzne)
  • 10% -5% koncentracja koncentratu w wodzie: dla lekkiego zabrudzenia; ( mycie zewnętrzne)
  • 1%-5% koncentratu koncentratu w wodzie: do czyszczenia drewnianych podłóg, drzwi, okien, luster, meble ze stali nierdzewnej, dywan, poduszki skórzane / nabuk ( wewnątrz)
  • Przygotowanie powierzchni (kadłuba) do malowania 5-10%, produkt nie zmniejsza przyczepności : żelkot – tworzywa , stalowy , aluminiowy,
  • Im bardziej błyszcząca jest oczyszczona powierzchnia, tym niższe stężenie produktu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress