Eco Super Silny

ECO SUPER SILNY jest szybko działającym środkiem czyszczącym przeznaczonym do mycia powierzchni nie powodując ich uszkodzenia i korozji a jednocześnie podlega biodegradacji w 100%. Szczególnie skuteczny w usuwaniu, olejów, tłuszczy, kurzu, zabrudzeń organicznych i nieorganicznych.
ECO SUPER SILNY spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia.

Zastosowanie:
ECO SUPER SILNY jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
ECO SUPER SILNY może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). W przypadku mycia powierzchni mogących mieć kontakt z żywnością, myte powierzchnie spłukać dokładnie woda. Produkt do mycia i odtłuszczania powierzchni silnie zabrudzonych w domu i ogrodzie, grilli, kominków, wędzarni, okapów, piekarników i wszystkich innych urządzeń gospodarstwa domowego, a także mebli kuchennych i ogrodowych. Skuteczny przy usuwaniu przypaleń i zwęgleń.

Przykłady zastosowania:
– 10% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
– 20% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu,
– przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress