Eco Myjka

ECO MYJKA jest szybko działającym środkiem czyszczącym przeznaczonym do mycia i odtłuszczania powierzchni nie powodując ich uszkodzenia i korozji a jednocześnie podlega biodegradacji. Szczególnie skuteczny w usuwaniu, olejów, tłuszczy, zwęgleń, nagarów, sadzy, oraz innych ciężkich zabrudzeń organicznych i nieorganicznych. ECO MYJKA mimo swoich silnych właściwości, nie powoduje odbarwień, lakierów utwardzonych, tworzyw sztucznych i gumy. Dzięki użyciu tego produktu powierzchnia staje się antystatyczna. ECO MYJKA spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia. Nie powoduje szkodliwych oparów, nie jest łatwopalny i może być bezpiecznie używany przy otwartym ogniu.
Zastosowanie:
ECO MYJKA jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
ECO MYJKA może być stosowany w każdego rodzaju myjkach (ultradźwiękowych, koszowych, tunelowych, zamkniętych). Produkt idealnie sprawdza się podczas mycia mocno zabrudzonych elementów jak podzespoły silników spalinowych (zawory, kolektory, filtry DPF, katalizatory, tłoki, gaźniki i inne). Produktu nie należy stosować przy myciu powierzchni chromowanych i ocynkowanych w związku z ryzykiem powstania możliwych przebarwień powierzchni. Do mycia powierzchni ocynkowanych i chromowanych polecamy Eko Myjka HDI.

Przykłady zastosowania:
– 10% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
– 20% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu
– 30% roztwór do mycia podzespołów silników – przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress