Eco Kominek

ECO KOMINEK jest szybko działającym środkiem czyszczącym przeznaczonym do mycia powierzchni nie powodując ich uszkodzenia i korozji a jednocześnie podlega biodegradacji w 100%. Szczególnie skuteczny w usuwaniu sadzy, zwęgleń, zabrudzeń powstałych na skutek spalania olejów i tłuszczy. ECO KOMINEK spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia.

Zastosowanie:
ECO KOMINEK jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania. ECO KOMINEK może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). W przypadku mycia powierzchni mogących mieć kontakt z żywnością, myte powierzchnie spłukać dokładnie woda przeznaczona do spożycia. Produkt do mycia i odtłuszczania silnie zabrudzonych szyb i innych elementów kominka, pieca, grilla, wędzarni.

Przykłady zastosowania:
-20% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
-30% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu,
-przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu,
Przy pomocy atomizera nanieść (od dołu do góry) gotowy środek o dopasowanym do zabrudzenia stężeniu i odczekać kilka sekund do kilku minut, w zależności od stopnia zabrudzenia podłoża i temperatury, a następnie zmyć wodą. Nie powinno się dopuścić do wyschnięcia środka (w przypadku wyschnięcia powtórzyć operacje). Silniejsze zabrudzenia usuwamy przy pomocy gąbki lub szczotki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress