Eco Kamień i Rdza

ECO KAMIEŃ I RDZA jest uniwersalnym środkiem kwaśnym, służącym do mycia,czyszczenia, odtłuszczania i odkamieniania. Przy swojej wysokiej skuteczności jest środkiem biodegradowalnym, przyjaznym dla człowieka i środowiska.
ECO KAMIEŃ I RDZA spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia.

Zastosowanie:
ECO KAMIEŃ I RDZA jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +60 st.), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
ECO KAMIEŃ I RDZA może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). W przypadku mycia powierzchni mogących mieć kontakt z żywnością, myte powierzchnie spłukać dokładnie woda. Produkt do odtłuszczania, usuwania kamienia i brudu z powierzchni odpornych na działanie kwasu. Do zastosowania w czyszczeniu kabin prysznicowych, armatury kuchennej i łazienkowej, odkamieniania czajników, ekspresów do kawy, żelazek, pralek i zbiorników na wodę.
Przykłady zastosowania:
– 20% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
– 30% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu,
– przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu. – odkamienianie czajników i ekspresów do kawy 10% roztworu (dwa razy płukać po zastosowaniu), żelazek 20% roztworu, pralki 200ml/cykl.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress