Eco Codzienna Pielęgnacja

ECO CODZIENNA PIELĘGNACJA jest szybko działającym środkiem czyszczącym przeznaczonym do mycia i odtłuszcza – nia powierzchni nie powodując ich uszkodzenia i korozji a jednocześnie podlega biodegradacji. Szczególnie skuteczny w usuwaniu, olejów, tłuszczy, kurzu, zabrudzeń organicznych i nieorganicznych.

ECO CODZIENNA PIELĘGNACJA posiada atest PZH i spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia.

Zastosowanie:
ECO CODZIENNA PIELĘGNACJA jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
ECO CODZIENNA PIELĘGNACJA może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). W przypadku mycia powierzchni mogących mieć kontakt z żywnością, myte powierzchnie spłukać dokładnie woda.
ECO CODZIENNA PIELĘGNACJA to produkt do mycia i odtłuszczania powierzchni w domu i ogrodzie, w tym ścian, okapów, piekarników i wszystkich innych urządzeń gospodarstwa domowego, a także mebli kuchennych i ogrodowych, kuchni, blatów, stołów, ścian, podłóg, drzwi, ram okiennych, kamienia naturalnego, powierzchni szklanych (niskie stężenie), prania zasłon i dywanów, usuwania plam (krew, wino, tłuszcz, atrament, kawa, herbata i inne).

Przykłady zastosowania:
– do 2% powierzchni szklane
– 10% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
– 20% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu, – przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress