Eco Car Detailing

ECO CAR DETAILING mimo swoich silnych właściwości, nie powoduje odbarwień tkanin, lakierów utwardzonych, tworzyw sztucznych, gumy czy metalu (w tym również aluminium). Dzięki użyciu tego produktu powierzchnia staje się antystatyczna.
ECO CAR DETAILING spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia. Nie powoduje szkodliwych oparów, nie jest łatwopalny i może być bezpiecznie używany przy otwartym ogniu.

Zastosowanie:
ECO CAR DETAILING jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
ECO CAR DETAILING może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). Produkt może być stosowany jako aktywna piana do mycia nadwozi oraz silników samochodowych, mycia motocykli i innych pojazdów mechanicznych. Czyszczenia tapicerek samochodowych, elementów wnętrza i felg. Szczególnie efektywny i skuteczny w myciu padów polerskich.

Przykłady zastosowania:
– 10% roztwór dla powierzchni regularnie mytych,
– 20% roztwór dla powierzchni o średnim zabrudzeniu/ pady polerskie
– 30% roztwór do mycia silników i felg – przy bardzo ciężkich zabrudzeniach stosować większe stężenie roztworu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress