Boat&Camper Cleaner

BOAT&CAMPER CLEANER jest środkiem dedykowanym do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni w jachtach , kamperach , przyczepach kempingowych, skuterach wodnych, zabawkach wodnych z tworzyw i materiału. Usuwa zabrudzenia atmosferyczne , wykwity solne , glony.
Pomimo swoich silnych właściwości, nie powoduje odbarwień tkanin i materiałów skóro pochodnych , lakierów utwardzonych, tworzyw sztucznych oraz drzewa teakowego . Jest bezpieczny dla gumy i silikonu . Nie powoduje korozji stopów metali , metali kolorowych oraz elementów chromowanych.
BOAT&CAMPER CLEANER spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa oraz dyrektywy H.A.C.C.P. dzięki czemu jest bezpieczny dla ludzi i otoczenia. Nie powoduje szkodliwych oparów, jest niepalny.
Zastosowanie:
BOAT&CAMPER CLEANER jest koncentratem, który można stosować od 0,5% do 100% rozcieńczenia koncentratu w zimnej lub ciepłej wodzie (+ 5st. C do +80 st. C), przy czym większa temperatura wody zwiększa skuteczność działania.
BOAT&CAMPER CLEANER może być stosowany w każdej technologii mycia (mycie ręczne i mechaniczne). Produkt może być stosowany jako aktywna piana.
Przykłady zastosowania:
– 5% roztwór dla powierzchni regularnie mytych ( każda powierzchnia )
– 10% roztwór do mycia jachtów / kamperów o średnim zabrudzeniu ( każda powierzchnia )
– 20% roztwór do mycia jachtów / kamperów o średnim zabrudzeniu ( każda powierzchnia )
Dostępne opakowania : 1l , 5l

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress